Küsimused blogijatele – tahtsin ka sobituda

Kuna mu postitamistihedus on viimasel ajal 1 kord 2 kuu jooksul olnud, siis ma isegi ei tea, kas ma ennast blogijaks nimetada saaks, aga ma lugesin teiste vastuseid blogijate küsimustele ja tekkis julm tahtmine ise ka vastata.

Anyways

Kui sa peaksid loobuma enda bloginimest/domeenist, millega sa selle asendaksid?

Annaks jumal, et ma kunagi Siberi Rahabossist loobuma ei peaks. Enda arvates on tegemist kõige kõrgkvaliteetsema huumoriga üldse. Kui tõesti juhtuks  kohutav tragöödia ja mind näiteks kohtusse kaevatakse selle nime kasutamise pärast, lükkaks blogi nimeks ilmselt “Haamriga pähe”, mis kuulub ka Võsareporteri klassikute hulka.

Keda tahaksid enda blogi sponsoriks/koostööpartneriks, kes veel seda ei ole?

Mu blogi on ilmselgelt liiga väike, et mul üldse oleks mõni koostööpartner, aga Repechange-i võtaks näiteks hea meelega, sest miskipärast on mu näonahk jälle nagu 15-aastasel, kuigi vahepeal oli see täiesti ideaalne. Teiseks kuluks kindlasti ära koostöö mõne mööblifirmaga, soovitatavalt sellisega, kes kuldseid diivaneid müüks :D.

Nimeta mõni teine blogija, kes sind inspireerib? Kuidas?

See on megakeeruline küsimus, sest ma ei oska öelda, kas mind keegi üldse blogijatest inspireerib. Loen küll hästi palju blogisid, aga inspiratsiooni leian vähe. Kõige rohkem on võibolla mõjutanud “Nullkulu”, sest tänu temale olen rohkem õppinud asju ja loodust enda ümber hindama. Ja tänu temale vist püüan poodi kaasa minnes alati koti kaasa võtta ja üleüldse vähem kilekotte tarbida. Huuh, iga kord “võtan poodi koti kaasa” mul muidugi ei õnnestu, mistõttu ma siis end ja oma haugimälu alati maapõhja kirun. Jubedalt ärritab kui unustan koti maha. Ja asi lõpeb sellega, et ma üritan endale elu eest 20 asja kätte ära mahutada ja kui autoni jõuan, on võti alati kõige viimases taskus, kuhu vaatan ja mu kinder buenod ja piimad vedelevad parkimisplatsil.

Teiseks inspireeris mind hiljuti Manjana, kes kirjutas kunagi, et talle siiamaani käib vara ärkamine jubedalt vastukarva. Ma miskipärast mõtlesin, et teatud vanuses hakkad iseenesest varem ärkama, aga tuleb välja, et mõned inimesed terve elu armastavad hommikuti magada – kaasa arvatud mina. Ideaalmaailmas ma küll ärkaks igal hommikul kell 7, aga päriselus näeb see välja, et kõige varasemalt, mil ma iseenesest end voodist välja ajan, on pool 9. Tundub, et ma pean lihtsalt oma unistustel hommikul tegus olla, minna laskma ja leppima endaga sellisena nagu ma olen – enne pool 9-t hommikul minuga kontakti luua ei tasu, kui tülli minna ei taha.

Mis on kõige naljakam blogipostitus, mida sa viimasel ajal lugenud oled?

Ma ausalt öeldes ei mäleta. Tundub, et populaarne vastus on mõni Henry postitus ja ei saa salata, et Henry blogi on vist suhteliselt ainuke, mis mind kõva häälega vahel naerma ajab.

Kelle blogi kujundus sulle kõige rohkem meeldib? Kas üldse jälgid teiste kujundusi, või on suva?

Ma ei jäta isegi teiste blogide kujundusi meelde :D. Mulle meeldib enda oma ja see on tasuta template-ga. Pole vist kunagi ühtegi ärritavat blogikujundust näinud ka.

Kui sa peaksid valima ühe blogija, kellega saaksid päevaks kohad vahetada, siis kellega ja miks?

Arvatavasti Ebapärlikarbiga. Ma olen vist varem kirjutanud ka, et suureks kasvades, tahaks ma tema olla. Ta tundub lihtsalt nii minu masti inimene ja nii perfi eluga, et tahaks ka proovida.

Millise blogija mees tundub sulle kõige seksikam?

Kindlalt Liisa oma. Ma muidugi pole kedagi näinud päriselus, aga tal tundub välimuselt vähemalt kõige ilusam mees olevat :D.

Kas oled ka mõne blogijaga, keda loed, kohtunud? Kellega sooviksid kohtuda?

Nagu olen, aga ei ole ka.

Kardoga olen 5 sõna vahetanud, aga see vist ei lähe arvesse :D. Ja Kadri-Johanna on mu endine gümnaasiumiaegne klassiõde, ma pole teda küll juba aastaid näinud, aga küll see viga ka nüüd parandatud saab.

Sooviksin kohtuda kindlasti Marjuga, kes elab Malagas, ja üleüldse kaasblogijatega, kes elavad Hispaanias (neid kerkib viimasel ajal üldse rohkem üles kui seeni pärast vihma).

Ma kohtuks Janega ka, sest ma tahaks aru saada, kuidas üks noor inimene üldse mõistuse juures saab veel olla, kui tal nii palju lapsi on.

Hasta pronto

Siberi Rahaboss

2 kommentaari “Küsimused blogijatele – tahtsin ka sobituda

    1. No ega palju puudu ei jää, et siin oma EHBA korraldada 😄 aga jah, mul on nagunii plaanis üks hetk suund Malaga/Sevilla/Gibraltari poole võtta, nii et miks mitte kõik kokku saada seal kandis. 😊

      Liked by 1 person

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s