Tutvustus

23 aastane. Põhiliselt kirjutan selleks, et oleks kuskilt lugeda, mida olen minevikus korda saatnud. Blogisid on mul olnud veel, kuid need on põhiliselt olnud kinnised ja täis teismeea draamasid. Enam ma (loodevasti) nii dramaatiline ja loll ei ole. Viimasel ajal on mu elu võrdlemisi vaheldusrikas olnud, seega võiks blogi sisu pakkuda huvi ka inimestele peale minu enda. Kirjutan ka, et oma kirjutamisoskust arendada. Gümnaasiumi ajal ma vihkasin kirjandite kirjutamist, sest mul oli kergelt raskusi eneseväljendamisega ja stiiliselt ei olnud mu kirjandid just kõige paremini loetavad. Loodan, et pidev kirjutamine aitab kaasa mu kirjutamisoskusele.

Kui küsida, millega ma tegelen, siis ühest vastust sellele anda on üsna keeruline. Juhuse tahtel olen aastaga sattunud toitlustuskoha teenindajast raamatupidajaks slash juristiks slash ettevõtjaks. Üheks suuremaks joppamiseks oma elus pean oma imelist Misterit, kes mind ainult kõige õnnelikumaks inimeseks maailmas teeb. Kõlab läägelt, ma tean.

Blogis tuleb juttu Hispaaniast, Norrast, kassidest, minu igapäevaelust, tööst, haridusest, perekonnast ja kõigest, mis mulle vähegi huvitav tundub.

*Ütlen kohe ära, et beebisid mul ei ole ja kavatsust neid lähiajal saada ka mitte!

**Blogi pealkiri tuleneb hindamatu kultuuriväärtusega Võsareporterist. Kui tuju on halb ja meel on must, on alati mõistlik vaadata Võsareporterit.

*** Oma pärisnime ega muid nimesid ma blogis ei avalda, sest ei soovi olla googeldades blogi kaudu leitav.

Enjoy!

 

⬇️ Ma all keskel seal

77DCF0A0-F713-46F5-90AC-C3F457C5A5A3

 

Või siis mina

Screen Shot 2017-12-28 at 17.36.35