Feik blogijatest ja blogimisest

Kuna Marimell siin alustas seda feikblogimise teemat ja sujuvalt teiste kaela lükkas nimeliselt blogide nimetamise, siis otsustasin mina kui maailma parim inimesetundja ka oma professionaali arvamuse sekka öelda.

Kuigi tegelikult ei mõista ma, kuidas üldse tituleerida kedagi feigiks või mitte, kui päriselus inimest ei tunnegi.

Ma ütleks, et ainuke blogija, keda ma feigiks pean on Paljas Porgand – tema on küll kõige ehtsam näide, aga samas tundub, et kogu ta fakeness ongi hoolikalt üles ehitatud kontseptsioon, mistõttu ta nii kuulsaks saanud ongi. Olgu tal heitereid palju iganes, tema on ikkagi edukas. Mind isiklikult ajavad teatud ta väljaütlemised ja postitused kergelt öökima, aga see ei tähenda, et ma ta stalkimise lõpetaks või kuskil kommentaariumis röökimas käiks kui mõttetu inimene ta on. Et mitte oma sõnu süüa ja kedagi ilma päriselus tundmata feigiks tembeldada, siis mainin, et juba igasugused võltjubinad inimese küljes teevad PP feigiks ja sinna juurde jutt, kuidas maailm on ikka ilus paik ja kuidas kedagi ei tohiks millegi eest hukka mõista…oeh. 😀

Ülejäänud blogijate kohta ma ei oskagi mitte midagi öelda. Päriselt ka. Nendest blogijatest, keda ma tihedalt loen, on mul nagunii mingi enda kujundatud pilt puhtalt postituste järgi loodud, nii et mina ei tea, kas nad on päriselus kuidagi teistsugused.

Janel on sada last, elab kuskil külakolkas ja kirjutab lihtsatest asjadest – ongi selline tore maatüdruk. Kuna ma olen maakohast pärit ja selliseid on seal iga nurga peal (mitte nii hea kirjaoskusega tõsi küll) siis arvan, et ma kujutan päris hästi teda ette ja midagi feiki seal küll ei oska näha.

Briti blogi ma ausalt öeldes kunagi ei seedinud üldse, aga nüüd olen vanem ja hellahingelisem ja rõõmuga loen ta postitusi. No nii armas ja lahe inimene tundub ja ma siiralt kujutan ette, et ta on nii nunnu päriselus ka.

Mallukas on nagunii nii nagu ta on. Teda näeb ju telekast ka, nii et vaevalt, et tal veel mingi kolmas külg temast on, mida ta avalikkuse eest kiivalt varjab.

EWAB ja ebapärlikarp. Panen nad ühte patta, sest minu jaoks nad on peaaegu nagu sama isik :D. Üks on ainult natuke häälekam ja teine naljakam. Jällegi ma ei oska öelda kui feigid nad on, sest oma pärispäriselust ei kirjuta kumbki eriti palju ja kohanud ka pole.

Et siin mitte kedagi kõrvalejäetuna panna end tundma, siis loen ka Liisbetti, Marjut ja Printsessi, Merjet, Nullkulu, Lipsukest, Aunet, kes samuti mulle just eriti feigid ei tundu :D, vaid täitsa tavalised inimesed, kes ei ürita läbi arvutiekraani keegi teine olla.

Issand ma peaaegu oleks Marimelli unustanud. Marimell oleks nagu küll veits feik. Ma miskipärast teda kujutan küll päriselus teistmoodi ette kui ta blogis jätta üritab. Noh, et a la omg mul on nii kiire elu, kõik nädalad on ette planeeritud, aga reaalsuses tundub, et see tähendab, et esmaspäeva hommikul peab ta sõbrannaga kokku saama ja õhtul on küüned ja teisipäeval peab juuksurisse minema jne 😄. Mulle tunduks nagu nad mõlemad Meelisega tahaksid jätta avalikkuse ees oma elust glamuursemat muljet kui see tegelikult on.

Adios

Siberi Rahaboss

PS! Olen Poolas ja nii kuradi külm on. 7 kraadi on õues, saate aru 7 kraadi!!! Mul kodus on 23 kraadi. Kui juhtute mind Eestis nägema, siis arvestage et mul on u 10 kihti riideid seljas ja sall silmini tõmmatud ja kapuuts ja müts nii et tänaval liigeldes ma ei pruugi teid lihtsalt näha. Et ärge siis solvuge kui minusugune lõunamaa staar teid kogemata vältima peaks. Hahahaha nagu mul oleks sõpru.

*sisestab endast lambise poolalasti pildi, mis pole postitusega üldse seotud* #vähemaltelevantonfeik

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s